Prvoligový start jarní sezony se nevydařil A-tým přišel o dva hráče.

24.03.2014

Starlet „A“ - FK Klasici „A“ 1:7 (0:7)

V prvním kole nás čekal velmi těžký soupeř, kterým byl obhájce titulu, FK Klasici. Před zápase jsme měli problémy se sestavou, a tak se nám příliš šancí nedávalo. Hned od začátku byla vidět síla a kvalita Klasiků, kteří nás začali rychle přehrávat a dávat branky. Náš malý pohyb a špatné bránění byly hlavním důvodem budoucího neúspěchu. Navíc, když se k tom přidaly nesmyslné výběhy gólmana, které Klasici trestali, tak byla první půle zobrazena do jasného výsledku 7:0 pro Klasiky.

Ve druhé půli jsme se herně zlepšili, ale do obrany v pohodě hrajících Klasiků jsme se jen těžko dostávali. Navíc Klasici byli i velmi nebezpeční dopředu. Nakonec jsme se ale přece jen prosadili, když „kontaktní“ branku na 1:7 dal Kubala. Poté už ale přišel zlomový okamžik zápasu. Náš brankář Kuba Šebesta si nepříjemně poranil koleno a musela pro něj přijet Záchranná služba. Vzhledem k tomu, že se v první půli těžce zranil i Milan Žák, tak se zápas nedohrál a skončil výhrou Klasiků 7:1. Víc, než samotná prohra je pro nás velká ztráta 2 hráčů a především brankáře, který byl velkou oporou. Určitě nám to nahlodalo plány co se týče umístění v této sezoně. Nicméně budeme bojovat dále!!

Branky: Kubala
Sestava: Šebesta, Žák, Lapeš O., Michálek, Průcha K., Paiskr, Matoušek, Kubala