fb

Přímý souboj o medailové pozice, zázračné otočení zápasu ve druhém poločase

18.11.2013

Starlet „A“ - Plastoma CZ-Jihlavan 5:4 (1:4)

V zápase proti Plastomě nás čekal přímý souboj o medailové umístění, a tak se dal čekat velký boj.

Do první půle jsme vstoupili výborně a brzy se ujali vedení 1:0. Poté jsme dále předváděli solidní hru, ale nemohli jsme se prosadit, naopak Plastoma nás začala nepříjemně trestat a nakonec první půli vyhrála 4:1, a tak nás do druhé půle nečekalo nic lehkého, pokud jsme pomýšleli výše.

Hned od začátku druhé půle jsme se do soupeře zakousli a byli velmi nebezpeční, naštěstí se nám opět začalo dařit střelecky a pomalu začali náskok soupeře stahovat. Nakonec se nám přeci jen povedlo srovnat na 4:4 a vše bylo otevřené. V závěru přišel v náš prospěch přímý kop, který Průcha Kamil uklidil po zemi k tyči a dostal nás do vedení 5:4. Do konce zápasu nebylo stále nic jisté, ale nakonec se nám podařilo výsledek udržet a získat veledůležité 3 body, které nás o velký kus přiblížily k medailové pozici.

Branky: Dvořák 2, Paiskr, Průcha A., Průcha K.
Sestava: Šebesta, Lapeš, Průcha K., Průcha A., Paiskr, Kubala, Matoušek, Michálek, Dvořák