Přestřelka s Pohárovou středou o bronzovou příčku

29.10.2012

V poslední zápase sezony jsme nastoupili proti Pohárové středě a tento zápas jsme chtěli vyhrát, neboť by nám to zajistilo 3.místo v konečné tabulce.Pohárová středa

První půle začala zostra, když jsme jako v jiných zápasech zaspali začátek a brzy jsme prohrávali 3:0. Až za tohoto stavu jsme konečně začali hrát, běhalo se, dobře kombinovalo a bylo i střelecké štěstí. Výsledkem bylo otočení výsledku na 4:3, čímž také první půle skončila.

Ve druhé půli bylo vidět, že oba týmy chtějí vyhrát, na obou stranách byly vidět krásně kombinační akce, ale také i velké chyby. Pohárovka začala lépe, když otočila na 5:4, poté se zápas měnil z našeho pohledu následovně 5:5, 5:6, 6:6, 6:7, 7:7, 7:8, na tento gól už jsme nestačili zareagovat a prohráli tak těsně 8:7.

Největší chybou bylo, že jsme ani jednou nestačili po vyrovnání dal vedoucí branku, i když na ní šance byly, to bylo jediné, co rozhodlo.

Jinak z ohlasů po zápase bylo vidět nadšení z obou táborů, že se hrál parádní fotbal nahoru-dolu se spoustou branek a o tom vlastně celá malá kopaná má být. Bez zbytečných emocí a s dobrým pocitem na konci zápasu.