V duelu s mistrem rozhodly čtyři minuty

22.10.2012

Naše Áčko nastoupilo proti Klasikům v důležitém zápase, když jsme potřebovali bodovat, abychom se udrželi na bedně.FKKlasici

To se nám od začátku zápasu moc nedařilo, po špatně ubráněných situacích a nešťastně odražených balonech se Klasici dostali do vedení 3:0. Do první půle jsme ještě stačili alespoň snížit, když střelu O. Lapeše dorazil A. Průcha.

Ve druhé půli jsme začali dobře, když se prosadil Kolman a snížil na 2:3. Poté jsme začali bezhlavě útočit a to se nám stalo osudným. Klasici nás pak zasypaly několika góly až na 2:8, hlavně díky skvěle zvládnutým breakům, když trestali naší špatnou rozehrávku na jejich polovině a hlavně naší bídné obranné fázi. Nakonec nás Klasici zničili v poměru 11:3, když se povedlo skórovat znovu A. Průchovi

Důležitý zápas nás teda stálo naše bezhlavé útočení a hlavně špatná obraná fáze, když jsme nastoupili s jedním klasickým obráncem a zbytek byli spíše útočníci, kteří v našem týmu zrovna nemají bránění v krvi.

V příštím zápase nás čeká Pohárová středa se kterou se utkáme o bednu. Jakákoliv výhra nám zajišťuje minimálně 3.místo. V případě remízy nebo prohry skončíme letos bez medaile.