fb

Poprvé jsme narazili, když jsme prohráli s Klasiky

01.07.2018

Starlet „A“ – Klasici 2:5 (1:3)

V zápase proti Klasikům rozhodl utkání úvod utkání, který jsme naprosto prospali do obrany a už v 8. minutě prohrávali 3:0. Pak jsme se sice herně zvedli a snížili Poulem, který se trefil pěkně patou, na 3:1. To bylo v první půli vše.

Ve 30. minutě jsme snížili na 3:2 po zásahu Mužíka byli jsme na dostřel. Jenže za minutu jsme úplně zbytečně tratili míč a soupeř proměnil break a vedl zase o 2 branky. Pak jsme se snažili dál, ale nedokázali jsme se kloudně prosadit do dobře organizované obrany Klasiků. Tečku za utkáním pak udělal ve 42. minutě Jaromír svoboda, který nebyl atakován a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Zápas jsme tedy nezvládly, prohráli 5:2 a ztratili neporazitelnost.

Jednoznačná chyba v zápase byla naše strašná defenziva a malý pohyb. Sice jsme drželi míč, ale byli jsme naprosto neefektivní. Naše dlouhé přidržování míče je náš pohřeb. Navíc po ztrátě míče se nikomu nechce bránit a takto se opravdu první liga hrát nedá. Toto vše se musí zlepšit, jinak půjdeme tabulkou níže.

Branky: Poul, Mužík

Sestava: Kubica D., Průcha A., Duba M., Paiskr L., Trojánek L., Mužík J., Poul T., Vondra M.