fb

Áčko stále bez porážky

25.04.2018

Starlet „A“ – Ježek 5:1 (3:1)

V dalším kole jsme narazili na Ježky a povinnost nám velela vyhrát. V zápase se poprvé za Starlet představila nová akvizice Jarda Cech a určitě je to pro tým výrazná posila.

V první půli jsme začali velmi dobře a velmi rychle jsme získali převahu na míči. Na branku jsme ale čekali a to do 10. minuty, kdy se 2x trefil Poul. Navíc se ve 13. minutě prosadil Trojánek a náskok 3:0 nás vcelku uklidnil, ale ráz zápasu se příliš nezměnil. Stále jsme udávali tempo, ale museli jsme dávat pozor na rychlé kontry, které ježci měly, ale Filsak v bráně měl svůj den. Ježkům se ale podařilo snížit, když ve 22. minutě jsme špatně ubránili roh a bylo to 3:1.

Ve druhé půli se hra ubírala stejným směrem. Opět jsme měli poziční převahu, ale dlouho se nám nedařilo skórovat před pozornou obranu soupeře a brankáře Nevosada. Až branky Paiskra ze 36. a 46 minuty definitivně rozhodly o naší výhře 5:1.

Zápas se nám vcelku povedl. Míč jsme kontrolovali, ale možná chybělo více přímočarosti a rychlejší kombinace, abychom dali více branek. Do jisté míry to bylo dáno i tím, že jsme v této sestavě hráli poprvé. V příštím zápase se Ždírcem musíme výkon zopakovat a hlavně získat 3 body. A udržet pozici v tabulce.

Branky: Poul 2x, Paiskr 2, Trojánek

Sestava: Kubica D., Poul T. Lapeš O., Michálek V., Cech J.  Paiskr L., Filsak J., Trojánek L.