fb

V druhém kole jsme v pohodě porazili Ježky 8:2

02.09.2017

Starlet „A“ – Ježek 8:2 (3:1)

Po minulé výhře na Maňanou velela povinnost vyhrát i zápas s Ježky. Do zápasu jsme nastoupili ve velmi silné sestavě, když se z marodky vrátil Tomáš Poul, a ještě se nám podařilo doplnit tým, když jsme angažovali Mirka Vranku, který MK nikde nehrál, ale hraje velký fotbal za Poličku.

Do zápasu jsme nastoupili velmi dobře a měli hru pod kontrolou a brzy se také ujali vedení. Až za vedení 2:0 jsme udělali velkou chybu, když soupeř snížil, ale nakonec jsme první půli vyhráli v pohodě 3:1. ve druhé půli se obrázek hry příliš nezměnil. I nadále jsme měli hru ve své moci a přidávali branky. Soupeř hrozil jen z brejků, ale ty naštěstí dost kazil nebo výborně zachytal Kubica. Nakonec se nám zápas podařilo v pohodě uhrát za 3 body za výhru 8:2 a stále se o skóre držíme na prvním místě.

Branky: Vopršal 3, Michálek, Dršata, Poul 2, Vranka

Sestava: Kubica D., Lapeš O., Paiskr L., Dršata J., Michálek V., Poul T., Vopršal M.; Vranka M.