Proti Pekelnýmu stroji jsme se nesešli a doplatili na to

22.05.2017

Starlet „A“ – Pekelnej Stroj „A“ 6:9 (5:2)

V 6. kole jsme se na zápas absolutně nesešli. Do brány musel Lapeš a v poli jsme nastoupili jen se čtyřmi hráči. Dalo se trochu čekat, že soupeř nebude Fair Play, a taky to tak dopadlo.

V první půli jsme podali výborný výkon, když jsme dokázali hrozit a zároveň i dávat branky. To toho jsme i výborně bránili a první půli nečekaně vyhráli 5:2.

Ve druhé půli ovšem soupeř přitlačil a mi začali pomalu nestíhat. Je trochu škoda, že jsme si více nevážili šancí, protože v tom počtu jsme nemohli mít 10 šancí. I v obraně jsme začali dělat zbytečné chyby a na to doplatili. Soupeř zápas otočil a vyhrál 9:6.

Hráčům ale patří uznání, protože ve 4 to vůbec nebylo jednoduché, ale troufám si říci, že být ještě jeden hráč, tak jsme určitě vyhráli.

V příštím zápase už musíme zase bodovat a dotáhnout se do popředí tabulky, abych se nedostali do zbytečných komplikací. Nutno je ale zlepšit přístup a docházku, jinak to bude problém.

Branky: Příhoda 3, Michálek, Dršata, Matějíček

Sestava: Matějíček M., Lapeš O., Michálek V., Dršata J., Příhoda M.