A-tým naděloval STOONu, Trojánek v prvním zápase nasázel bůra

25.04.2016

Starlet „A“ – STOON 13:5 (6:3)

Ve 4. kole jsme se utkali se STOON, který na tom v tabulce není zrovna nejlépe, a proto úkol zněl jasně – vyhrát! Do zápasu jsme postavili novou akvizice, Lubomíra Trojánka, na kterého šli dobré reference, které v zápase potvrdil. Zápas jsme začali zostra a hned v 1. minutě jsme vedli díky Průchovi. I nadále jsme hráli s chutí a v 5. minutě se poprvé prosadil posila Trojánek. Poté se ozval i STOON, který snížil v 7. minutě. Ale vedení o branku jsme navýšili, když se v 8. a 9. minutě trefil Průcha s Příhodou. Jenže STOON nás stále trápil a v 10. minutě to bylo už jen o dvě branky. No a našeho menšího soustředí STOON využil opět v 17. minutě a bylo to znovu o branku. Ale závěr se nám opět povedl, když ve 21. a 24. minutě udeřili Příhoda s Trojánkem a bylo to zase o 3 branky.

Ve druhé půli jsme měli rozpačitý začátek, když STOON ve 33. minutě snížil. Jenže hned za další minutu se prosadil Trojánek a opět jsme odskočili. Naposled nás STOON zaskočil ve 39. minutě, kdy naposledy snížil. Od té doby jsme na hřišti dominovali. Soupeř hrál a bez střídání, a tak bylo vidět, že mu dochází síly. Posledních 10 minut jsme v pohodě ovládli a připsali si vysokou výhru 13:5. Postupně se trefili Michálek, Lapeš, dvakrát Příhoda a dvakrát Trojánek.
Po jednoznačné výhře se tak držíme bez porážky na čtvrté pozici a v příštím kole nás čeká nováček soutěže DEVILLÉ, což také nebude procházka růžovou zahradou. Nicméně výhrou bychom si na 99% zajistili záchranu a hlavně zůstali v boji o přední pozice.

Branky: Průcha A. 2, Příhoda M. 4, Trojánek L. 5, Lapeš O., Michálek V.
Sestava: Kubica, Lapeš, Průcha, Michálek, Trojánek, Pokorný, Příhoda