Ve vyrovnaném utkání s RUMem si A-tým body rozdělil

18.04.2016

Starlet „A“ – R.U.M. 3:3 (1:3)

Ve 3. kole jsme se utkali s R.U.M., který nás vyřadil v poháru, a tak jsme to chtěli vrátit a hlavně se držet v popředí tabulky.

Jenže samotný zápas jsme začali velmi špatně, když jsme totálně prospali začátek a již v 6. minutě jsme prohrávali 3:0. Bylo to hodně dáno tím, že spousta hráčů přijde bez rozcvičení a pak ten začátek tak vypadá. Nicméně po třetí obdržené brance jsme hru postupně vyrovnali a začali si vytvářet šance. Jenže dlouho jsme se nemohli prosadit a naopak jsme také museli dávat pozor na protiútoky soupeře. Nakonec jsme se v první půli dokázali prosadit, když se chytře přímo z rohu trefil Průcha, to běžela 25. minuta. Do druhé půle jsme ti tak odnášeli hratelný výsledek.

Ve druhé půli jsme začali výborně a již ve 27. minutě jsme se dotáhli na rozdíl jediné branky, když se trefil Příhoda. Při vstřelení branky se nešťastně zranil brankář R.U.M. Tomala, čehož jsme chtěli využít, ale dlouho se nám nedařilo. Nakonec se nám podařil srovnat ve 44. minutě, když se Průcha šikovně obtočil kolem Špendlíčka a zamířil přesně k tyči. Ve zbytku utkání se hrál totální fotbal. Oba týmy si připisovali několik šancí a brankáři se museli činit. Nakonec už žádná branka nepadla a oba týmy si rozdělili po bodu.

Branky: Průcha A. 2, Příhoda
Sestava: Kubica, Lapeš, Průcha, Michálek, Krejčí, Matějíček, Pokorný, Příhoda, Paiskr